DTP – grafické a tlačové služby

Spracujeme a vytlačíme vám katalógy zájazdov, či preložíme katalógy od vašich zahraničných partnerov

Vieme, že slovenský klient má rád aj osobný kontakt a nevyhnutnou súčasťou podpory predaja vašich zájazdov sú aj sezónne tlačené katalógy aktuálnych ponúk. V tejo oblasti vám ponúkame spracovanie katalógov, od grafického návrhu, cez realizáciu do finálnej podoby, až po tlač. Spolupracujeme s renomovanými tlačiarňami, vďaka ktorým
 
vám ponúkame tú najvyššiu kvalitu digitálnej či ofsetovej tlače. Vieme, že množstvo vašich ponúk pochádza od zahraničných touroperátorov. Pomôžeme vám s prekladmi z rôznych jazykov, a spracujeme preložené ponuky do graficky príťažlivých a prehľadných katalógov ponúk.

Naše referencie
dovolenkaVerne.skTatry Mounain Resortsreisen.skDertourPelikan.sk (dovolenky online)ETI.atCK EcommVIPTravelvictoryreisen.skForTwo.hu

Modernizácia webstránok

Je vaša internetová prezentácia zastaraná, nefunkčná a chýba jej moderný “šmrnc”? Pri objednávke kompletného redizajnu vašej webstránky, dostanete výraznú zľavu na integráciu online rezervačného systému!

Integrácia alebo vývoj na mieru?

Dohodnite si osobné stretnutie alebo telefonicku konzultáciu a informujte sa o možnosti integrácie systému na online predaj zájazdov do vašej existujúcej webstránky, alebo vývoja kompletnej webstránky na mieru.