Integrácia a správa

Integrácia existujúcich riešení a správa IS

Všetky naše produkty a rieśenia vieme veľmi rýchlo a bezproblémovo integrovať do vášho existujúceho systému. Poskytujeme plnú podporu pri všetkých fázach integrácie.
Ponúkame vám nielen kompletnú správu našich systémov, ale aj outsourcing vašich existujúcich riešení, čím uvoľníme vaše kapacity. Venujte sa len a len vášmu biznisu a neriešte IT!

Integrácia nášho existujúceho online rezervačného systému do vašej existujúcej webstránky je najrýchlejšia možnosť ako vstúpiť na trh online predaja zájazdov.
 
Graficky prispôsobiteľný rezervačný systém môže byť do vašej stránky implementovaný v priebehu 24 hodín. Už zajtra môžete začat online predávať hotely, dovolenky či chartrové lety!
Integrácia rezervačného komponentu je nenáročná a rýchla, nevyžaduje žiadne výrazné zásahy do vašich existujúcich systémov.

Integrovaný rezervačný systém vieme dokonale prispôsobiť vašim firemným farbám, či existujúcej webstránke tak, aby čo najlepšie ladil s vašou prezentáciou.

Naše referencie
dovolenkaVerne.skTatry Mounain Resortsreisen.skDertourPelikan.sk (dovolenky online)ETI.atCK EcommVIPTravelvictoryreisen.skForTwo.hu

Modernizácia webstránok

Je vaša internetová prezentácia zastaraná, nefunkčná a chýba jej moderný “šmrnc”? Pri objednávke kompletného redizajnu vašej webstránky, dostanete výraznú zľavu na integráciu online rezervačného systému!

Integrácia alebo vývoj na mieru?

Dohodnite si osobné stretnutie alebo telefonicku konzultáciu a informujte sa o možnosti integrácie systému na online predaj zájazdov do vašej existujúcej webstránky, alebo vývoja kompletnej webstránky na mieru.