Online booking zájazdov

Ponúknite svojim klientom reálny online booking a online platby zájazdov, ako jedni z prvých na Slovensku!

Disponujeme destiatkami tisíc aktuálnych ponúk zájazdov od desiatok európskych touroperátorov. Naša ponuka dovoleniek je aktualizovaná v reálnom čase, každú sekundu, aby vaši klienti mali k dispozícií vždy tie najlepšie a najaktuálnejšie ponuky.

Našu databázu môžete vy a vaši klienti využiť na vašich existujúcich webstránkach, alebo vám vyvinieme na mieru softvér presne podľa vašich predstáv.
 
Orientujeme sa najmä na spoluprácu s nemeckými a rakúskymi cestovnými kanceláriami, no naše portfólio každodenne aktualizujeme, presne podľa požiadaviek vás – našich klientov.
Rozsiahle možnosti rýchleho spracovania dát podľa vašich požiadaviek nám umožňuju poskytnúť Vám údaje presne v takom rozsahu a forme, ako to vyhovuje vašim predstavám.

Dohodnite si osobné stretnutie, alebo sa informujte telefonicky či e-mailom o možnostiach spolupráce.

Integrácia a správa

Integrácia existujúcich riešení a správa IS


Všetky naše produkty a riešenia vieme veľmi rýchlo a bezproblémovo integrovať do vášho existujúceho systému. Poskytujeme plnú podporu pri všetkých fázach integrácie.
 
Ponúkame vám nielen kompletnú správu našich systémov, ale aj outsourcing vašich existujúcich riešení, čím uvoľníme vaše kapacity. Venujte sa len a len vášmu biznisu a neriešte IT!

Naše referencie
dovolenkaVerne.skTatry Mounain Resortsreisen.skDertourPelikan.sk (dovolenky online)ETI.atCK EcommVIPTravelvictoryreisen.skForTwo.hu

Modernizácia webstránok

Je vaša internetová prezentácia zastaraná, nefunkčná a chýba jej moderný “šmrnc”? Pri objednávke kompletného redizajnu vašej webstránky, dostanete výraznú zľavu na integráciu online rezervačného systému!

Integrácia alebo vývoj na mieru?

Dohodnite si osobné stretnutie alebo telefonicku konzultáciu a informujte sa o možnosti integrácie systému na online predaj zájazdov do vašej existujúcej webstránky, alebo vývoja kompletnej webstránky na mieru.