Vývoj aplikácií na mieru

Radi zrealizujeme všetky vaše predstavy. Váš odvážny biznis plán s nami naberá reálne kontúry!

Máme rozsiahle skúsenosti s realizáciou online rezervačných systémov na predaj dovoleniek. Medzi našich klientov patrí aj jednotka v predaji leteniek na slovenskom trhu - spoločnosť pelicantravel.com a ich novospustený internetový portál Chimpo.sk, či spoločnosť Verne Travel prvý slovenský online predajca zájazdov.
Radi sa s vami stretneme a preberieme vaše predstavy, poradíme vám a navrhneme riešenie presne na mieru.
S našimi dátami - desiatkami tisíc zájazdov, hotelov a chartrových letov, od desiatok touroperátorov po celej Európe, máme potenciál vyvinúť vám komplexné online rezervačné internetové portály, či katalógy zájazdov a to v rôznych jazykových verziach.
 
Keďže disponujeme najmä ponukami od zahraničných touroperátorov, prevažne nemeckých a rakúskych, môžete ponúknuť svojim klientom niečo nové. Nemecké a rakúske cestovné kancelárie sú známe svojím vysokým štandardom, avšak za prijateľné, slovenské ceny.
Využite nesporné výhody online bookingu zájazdov a internetových platieb, vďaka ktorým viete vašim klientom ihneď zabezpečiť rezerváciu želaného zájazdu či letenky, do medzinárodného rezervačného systému.

My máme know-how a technológie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech!

Naše referencie
dovolenkaVerne.skTatry Mounain Resortsreisen.skDertourPelikan.sk (dovolenky online)ETI.atCK EcommVIPTravelvictoryreisen.skForTwo.hu

Modernizácia webstránok

Je vaša internetová prezentácia zastaraná, nefunkčná a chýba jej moderný “šmrnc”? Pri objednávke kompletného redizajnu vašej webstránky, dostanete výraznú zľavu na integráciu online rezervačného systému!

Integrácia alebo vývoj na mieru?

Dohodnite si osobné stretnutie alebo telefonicku konzultáciu a informujte sa o možnosti integrácie systému na online predaj zájazdov do vašej existujúcej webstránky, alebo vývoja kompletnej webstránky na mieru.